درباره ما

شرکت تجهیز بتن مهدی از سال ۱۳۸۷ با تیم کارآزموده فنی و مهندسی وارد عرصه ساخت ماشین آلات و قالب های بتنی گردید. هم اکنون این شرکت با تولید قالب انواع قطعات پیش ساخته بتنی مانند قالب تیر برق اچ، قالب انواع دیوار بتنی، قالب انواع پل و کانال بتنی، قالب نیوجرسی، قالب بلوکه ی بتنی و … یکی از بزرگترین قالب سازان در این حوزه می باشد. این شرکت هم چنین با ساخت انواع تجهیزات، دستگاه ها و ابزارهای مورد نیاز در صنعت تولید قطعات پیش ساخته بتنی توانسته است نیاز بازار در این حوزه را مرتفع سازد.
شرکت تجهیز بتن مهدی از سال ۱۳۹۳ همزمان با تولید محصولات فوق، وارد عرصه تجهیزات تولید قطعات بتنی پیش تنیده شد و هم اکنون به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه تجهیزات تولید قطعات بتنی پیش تنیده، ارائه خدمات می‌نماید. در همین راستا این شرکت مفتخر است، تنها ارائه دهنده «خط تولید تیر برق بتنی پیش تنیده» به روش سانتریفیوژ در کشور عزیزمان ایران باشد که توانایی راه اندازی خط تولید به صورت پروژه کلید در دست (صفر تا صد) را دارا می‌باشد.

هم اکنون شرکت تجهیز بتن مهدی با تکیه بر یک دهه تجربه و همچنین دانش فنی بالا در زمینه تجهیزات تولید انواع قطعات بتنی پیش ساخته و پیش تنیده، قادر است تا بعنوان یک شرکت “ارائه دهنده راهکار” (Solution Provider) در این صنعت، تمامی خدمات فنی مهندسی و مشاوره‌ای مورد نیاز مشتریان در این زمینه را ارائه دهد.

لازم به ذکر است که شرکت تجهیز بتن مهدی از سال ۱۳۹۴ به عضویت در پارک علم و فناوری خراسان نیز در آمده است.

درباره ی لطفیان

مدیر بخش تحقیق و توسعه شرکت تجهیز بتن مهدی

مطلب پیشنهادی

ساخت قالب پایه بتنی گرد ارسال به سراسر ایران

تولید و ارسال قالب پایه بتنی گرد پیشتنیده به سراسر کشور

تولید و ارسال ده‌ها اصله قالب تیر گرد بتنی پیش تنیده به سراسر کشور در نیمه دوم سال 1401

یک دیدگاه

  1. با سلام واحترام

    خواهشمندم در صورت امکان کاتولوگ مربوط به خط تولید تراورس پیش تنیده و ماشین الات مورد نیاز را ارسال نماید

    علی صراف

    مدیریت تولید وفنی شرکت فراورده های سیمان شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *