خانه / تجهیز بتن مهدی / درباره ما

درباره ما

شرکت تجهیز بتن مهدی از سال ۱۳۸۷ با تیم کارآزموده فنی و مهندسی وارد عرصه ساخت ماشین آلات و قالب های بتنی گردید. هم اکنون این شرکت با تولید قالب انواع قطعات پیش ساخته بتنی مانند قالب تیر برق اچ، قالب انواع دیوار بتنی، قالب انواع پل و کانال بتنی، قالب نیوجرسی، قالب بلوکه ی بتنی و … یکی از بزرگترین قالب سازان در این حوزه می باشد. این شرکت هم چنین با ساخت انواع تجهیزات، دستگاه ها و ابزارهای مورد نیاز در صنعت تولید قطعات پیش ساخته بتنی توانسته است نیاز بازار در این حوزه را مرتفع سازد.
شرکت تجهیز بتن مهدی از سال ۱۳۹۳ همزمان با تولید محصولات فوق، وارد عرصه قطعات بتنی پیش تنیده شد و هم اکنون به عنوان یک از پیشگامان در عرصه بتن پیش تنیده توانایی دارد تا قالب های مورد نیاز برای تولید بتن پیش ساخته را به صورت پیش تنیده عرضه کند و انواع تجهیزات، دستگاه ها و ابزارهایی که در تولید بتن پیش تنیده کاربرد دارند را ارائه نماید. محصولات این شرکت در حوزه پیش تنیدگی خطوط تولید تیر برق گرد پیش تنیده، هالوکر یا سقف پیش تنیده پیش ساخته، تیرچه پیش تنیده، شمع پیش تنیده ، تراورس پیش تنیده و … می باشند. شرکت تجهیز بتن مهدی مفتخر است که تنها ارائه دهنده خطوط تولید تیر برق بتنی پیش تنیده و معمولی در انواع مقطع گرد، مربع یا چهارگوش و H در کشور عزیزمان ایران می باشد.
شرکت تجهیز بتن مهدی محصولات دیگری چون دستگاه های تولید فوم بتن و محصولات جانبی حاصل از فوم بتن مانند بلوکه های بتنی را نیز تولید می نماید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق مسیرهای ارائه شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید.

مدیریت اداری و بازرگانی شرکت تجهیز بتن مهدی

درباره ی لطفیان

مدیر بخش تحقیق و توسعه شرکت تجهیز بتن مهدی

همچنین ببینید

شرکت تجهیز بتن مهدی طراحی و ساخت انواع قالب، تجهیزات و ماشین آلات صنعت بتن راه اندازی خط تولید تیر برق گرد پیش تنیده

تماس با ما

آدرس دفتر فروش : مشهد،جاده قوچان، آزادی ۱۳۱ ساعت کار: ۸ الی ۱۷ (به استثنای …

یک دیدگاه

  1. با سلام واحترام

    خواهشمندم در صورت امکان کاتولوگ مربوط به خط تولید تراورس پیش تنیده و ماشین الات مورد نیاز را ارسال نماید

    علی صراف

    مدیریت تولید وفنی شرکت فراورده های سیمان شرق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *